INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA,
ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ STŘECHY ZEVNITŘ
A ZATEPLENÍ PŮDY

ZATEPLENÍ STŘECHY ZEVNITŘ

Kvalitní zateplení střechy je jedna z nejdůležitějších věcí, na kterou je potřeba myslet při rekonstrukci či stavbě nového rodinného domu, protože největší tepelné ztráty jsou právě špatně zateplenou střešní konstrukcí.

Stříkaná izolace nabízí dokonalé zateplení bez tepelných mostů, během nabývání v materiálu vznikají miliony miniaturních buněk. V závislosti na druhu jsou pak tyto buňky otevřené nebo uzavřené, v obou případech ale výrazně zpomalují až zastavují prostup tepla pěnou. Díky aplikování izolace přímo na místě stavby nebo domu dokážeme zaručit jednolitou vrstvu a vyplnění všech skulin v konstrukci domu.

Zateplení šikmé střechy PUR pěnou bývá zpravidla buď mezi krokve či pod krokvemi, záleží na konkrétní konstrukci domu. Problém pro nás není ani zateplení vazníkové střechy. Při zateplování střechy zevnitř doporučujeme měkkou pěnu s otevřenou strukturou buněk EXY 08 či EXY 09. Doporučovaná tloušťka izolace je 16-25 cm.

I u starších střech lze pěnu aplikovat zevnitř, tudíž odpadá nutnost odstranění střešní krytiny zvenku. Je ale vždy lepší možnosti konzultovat s naším technikem.

V určitých případech lze také dodatečně zateplit vaši střechu stříkanou pěnou. V tomto případě je ale důležitá konzultace s naších technikem, aby posoudil, zda je to možné, vzhledem ke stávající izolaci.

Zateplení střechy zevnitř pěnou EXY 09 do rodinného domu u Vimperka

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ PŮDY

V případě, že uvažujete o zateplení půdy starého domu, je izolace stříkanou PUR pěnou to správné řešení. Ať už se jedná o nevytápěnou půdu či zde do budoucna plánujete dělat obytné podkroví, správná izolace je velmi důležitá. Stříkaná izolace je zateplení bez kompromisů.

Zateplení lze dělat po šikminách i na strop půdy, zde se zpravidla doporučuje měkká pěna s otevřenou strukturou buněk EXY 08 či EXY 09. Doporučovaná tloušťka izolace je 16-25 cm. 

Řešení máme i pro pochozí podlahu půdy, na kterou se skvěle hodí pěna EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk.

I zde je možné dodatečné zateplení půdy, avšak doporučujeme konzultaci s naším technikem, aby posoudil možnost zateplení stříkanou pěnou vzhledem ke stávající aplikované izolaci.

Aplikace pěny EXY 09 na půdě v Bězděkově pod Třemšínem

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

Prohlédněte si, jak náš zkušený aplikátor jednoduše a rychle aplikuje stříkanou PUR pěnu EXY 09 mezi krokve střechy rodinného domu.

Stříkaná pěna je zdravotně naprosto nezávadná a má skvělé izolační vlastnosti. Spolehlivě zabrání nežádoucím únikům tepla z vašeho domova.

Začněte šetřit na energiích se stříkanou izolací a kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ STŘECHY A PŮDY PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení.

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY DO STŘECHY ZEVNITŘ A PŮDY

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH