PĚNA EXY 09

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE EXY 09 S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK, ZÁSTUPCE MĚKKÝCH PĚN, JE NAVRŽENA TAK, ABY DÝCHALA A PROPOUŠTĚLA VODNÍ PÁRY DÍKY SVÉMU SKVĚLÉMU DIFÚZNÍMU ODPORU. KLADEME U NÍ DŮRAZ NA KVALITU, KTEROU PROKÁZALA JIŽ NA NESČETNĚ STAVEB, KDE JSME JÍ ZA 11 LET NAŠÍ SPOLUPRÁCE S FIRMOU HONTER POUŽILI.

DÍKY SVÉ SCHOPNOSTI EXPANDOVAT AŽ 150x OPROTI PŮVODNÍMU OBJEMU DOKÁŽE VYPLNIT VEŠKERÉ PROSTORY KROVU A VYTVOŘIT TAK JEDNOLITOU VRSTVU IZOLACE BEZ TEPELNÝCH MOSTŮ, KUDY BY MOHLO TEPLO UTÍKAT Z OBJEKTU PRYČ A VYTVOŘÍ TÍM OPRAVDU PLNOHODNOTNOU IZOLACI.

 

VÝHODY PĚNOVÉ IZOLACE EXY 09

Oblast a podmínky použití: izolace podkroví, izolace vnitřní strany střechy, izolace stropu, izolace stěn, izolace mezi krokvemi apod. Pěnu na ZATEPLENÍ DOMU lze aplikovat od – 6 ° C (aplikace je možná v průběhu celého roku).

Pěna EXY 09 je dvousložková STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE na vodní bázi s otevřenou strukturou buněk. Mezi její hlavní výhody patří neměnné tepelně-izolační vlastnosti, rychlá montáž, možnost izolace i jinak velmi těžko dostupných míst a detailů. Pěnová izolace s otevřenou strukturou buněk vyplní všechny mezery a zamezí prostupu vzduchu a vlhkosti ve stavební konstrukci. Zabraňuje vzniku plísní a při těchto všech výhodách je stříkaná pěna EXY 09 maximálně ohleduplná k životnímu prostředí a neobsahuje žádné toxické látky.

Pěnovou izolaci EXY 09 poznáte podle charakteristického oranžového zabarvení .

Izolace EXY 09 se aplikuje s použitím speciálního technologického zařízení nástřikem dvousložkové kapaliny, která po nanesení na stavební konstrukci zvětšuje svůj objem 150-násobně během několika sekund, čímž dojde k zaplnění všech a také těžko dostupných míst. Pěnová izolace EXY 09 výborně přilne k jakékoliv stavební konstrukci, trvale zůstává pružná, nesmršťuje se a je objemově stálá po celou dobu životnosti budovy.

Po aplikaci je pěnová izolace zdravotně nezávadná a neuvolňují se z ní žádné toxické látky!

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NASÁKAVOST STŘÍKANÝCH IZOLAČNÍCH PĚN S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

VŠECHNY STŘÍKANÉ IZOLAČNÍ PĚNY S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK ABSORBUJÍ VODU. V RÁMCI NASÁKAVOSTI NENÍ DŮLEŽITÉ JAK RYCHLE A KOLIK VODY ABSURBUJE, ALE JAK JAK RYCHLE VODA OPUSTÍ IZOLACI – JAK RYCHLE DOKÁŽE VYSCHNOUT. EXISTUJÍ PĚNY, KETRÉ MAJÍ ZPOMALENOU NASÁKAVOST, TO MÁ ALE VLIV NA VYSCHNUTÍ PĚNY JAKO TAKOVÉ V PŘÍPADĚ, ŽE SE DO NÍ VLHKOST, POTAŽMO VODA, NĚJAKÝM ZPŮSOBEM DOSTANE. PROBLÉM MŮŽE NASTAT NAPČÍKLAD, POKUD NA STŘEŠE VZNIKNE TRHLINA, O KTERÉ MAJITEL DOMU NEVÍ. NENASÁKAVÁ PĚNA, RESPEKTIVE PĚNA SE ZPOMALENOU NASÁKAVOSTÍ DO SEBE SICE NABERE VLHKOST POMALEJI, ALE VE CHVÍLI, KDY SE DO NÍ DOSTANE, VELICE POMALU VYSYCHÁ. POKUD PAK NENASÁKAVÁ PĚNA NEMÁ DLOUHODOBĚ PODMÍNKY K VYSCHNUTÍ, PAK V EXTRÉMNÍCH PŘÍPADECH DOJDE K JEJÍMU NEIZOLOVÁNÍ, DROLENÍ A ZTRÁTĚ PŘILNAVOSTI K PODKLADU. IZOLACE EXY 09 JE NAVRŽENA TAK, ABY V PŘÍPADĚ, ŽE TRHLINA NA STŘEŠE (PAROPROPUSTNÉ FÓLII) VZNIKNE, VODU POUZE NEABSORBOVALA, ALE CO NEJRYCHLEJI ZE SEBE PUSTILA. vLHKOST PAK VYVTĚRÁ PŘES PAROPROPUSTNOU FÓLII VĚTRACÍ MEZEROU PRYČ Z KONSTRUKCE. HODNOCENÍ MOŽNOSTI STYKU S VODOU, VLHKOSTÍ, JE ZCELA URČIJÍCÍ PŘI VÝBĚRU IDEÁLNÍHO IZOLAČNÍHO MATERIÁLU.

ZDOKONALUJEME NAŠE PRODUKTY – NEJLEPŠÍ PARAMETRY IZOLAČNÍ PĚNY NA TRHU! – UNIKÁTNÍ HODNOTY V OBLASTI ABSORBCE DLE NORMY ČSN EN 1609 – 0,682(KG.M2) A FAKTORU DUFÚZNÍHO ODPORU (PAROPROPUSTNOST VODNÍCH PAR)

MOŽNOSTI PĚN S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

KLASICKÝM ZÁSTUPCEM MĚKKÉ PĚNY V NAŠÍ NABÍDCE JE PĚNA EXY 09. JE VYRÁBĚNA S DŮRAZEM NA KVALITU, TY NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI REAKCE PŘI NÁSTŘIKU A SPOLEHLIVÝCH VLASTNOSTÍ TEPELNÉ IZOLACE. JE TO NESČETNĚKRÁT OVĚŘENÝ MATERIÁL CHVÁLENÝ ZÁKAZNÍKY ZE VŠECH STRAN.

KOMPROMISEM MEZI KVALITOU A CENOU JE NEDÁVNO PŘIDANÁ PĚNA DO NAŠEHO PORTFOLIA PĚNA EXY 08. TA JE VYRÁBĚNA SE SNAHOU VYTVOŘIT PRODUKT, KTERÝ BUDE CO NEJMÉNĚ FINANČNĚ NÁROČNÝ, ALE STÁLE SE BUDE JEDNAT O KVALITNÍ PRODUKT SE VŠEMI VÝHODAMI PUR MATERIÁLŮ. DOPORUČUJEME HO ZEJMÉNA DO MÉNĚ NÁROČNÝCH MÍST, KTERÉ NEVYŽADUJÍ MAXIMÁLNÍ IZOLACI. SVOU FUNKCI TEPLENÉ IZOLACE NICMÉNĚ PLNÍ SKVĚLE A STÁLE SE JEDNÁ O KVALITNÍ ALTERNATIVU K OSTATNÍM ZPŮSOBŮM ZATEPLOVÁNÍ.

PRO MÍSTA, KDE JSOU NÁROKY NA ZATEPLENÍ OPRAVDU VÝJIMÉČNÉ A JE POTŘEEBA DOSÁHNOUT CO NEJLEPŠÍHO ZATEPLENÍ PŘI ZACHOVÁNÍ CO NEJNIŽŠÍ VRSTVY IZOLACE DOPORUČUJEME PĚNU EXY 09Plus+. TA SI STÁLE ZACHOVÁVÁ OTEVŘENOU BUŇKU, ALE SE SOUČINITELEM TEPELNÉ VODIVOSTI λ – 0,033 W/m.k SE JEDNÁ O ŠPIČKOVÝ PRODUKT, SE KTERÝM SE MŮŽE NA NAŠEM TRHU ROVNAT POUZE PÁR KONKURENTŮ. VHODNÁ JE NAPŘIKLAD JAKO IZOLACE ČÁSTEČNĚ POHLEDOVÝCH KROKVÍ BEZ NADKROKEVNÍ IZOLACE, KDE PROSTORU PRO IZOLACI BÝVÁ MINIMUM A JE POTŘEBA DOSÁHNOUT TAKOVÉ IZOLACE, ABY NEDOCHÁZELO KE KONDENZACI VODNÍCH PAR V IZOLACI

KVALITNÍ ZATEPLENÍ PODKROVNÍCH PROSTOR JE ZÁSADNÍ NEJENOM V ZIMĚ PŘI ÚNIKU TEPLA ZEVNITŘ VEN, ALE V POSLEDNÍ DOBĚ STÁLE VÍCE V LÉTĚ, KDY ŠPATNĚ PROVEDENÁ IZOLACE MŮŽE PODKROVÍ PŘEMĚNIT V HORKÉM LÉTĚ V NEOBYVATELNÉ PEKLO. PROTO INVESTICE DO IZOLACE JE TÉMA, KTERÉ BY MĚLA KAŽDÁ RODINA PŘI REKONSTRUKCI ZVÁŽIT, PROTOŽE KVALITNÍ IZOLACE DOKÁŽE VÝRAZNĚ ZVÝŠIT ŽIVOTNÍ KOMFORT NEJEN V ZIMĚ, ALE HLAVNĚ V LÉTĚ. NECHTE SI PROTO PORADIT S IZOLACEMI OD PROFESIONÁLŮ A OZVĚTE SE NÁM PŘES NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ