INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA,
ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

DOTACE NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Logo Nová zelená úsporám

VYUŽIJTE DOTACÍ...

A nechte si od nás spočítat cenovou nabídku na provedení izolace v rámci dotací Nová Zelená Úsporám. Všechny naše produkty jsou součástí programu NZÚ i NZÚ Light.

Využijte jedinečné příležitosti ke zhodnocení své nemovitosti a ušetřete na energiích. Zvolte tu pravou stříkanou pěnovou izolaci, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme, co je k žádosti o dotaci potřeba a jaké jsou podmínky dotací.

VÝHODY STŘÍKANÉ IZOLACE?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

Aplikace stříkané PUR pěny EXY 09

JAKÉ PĚNY POUŽÍVÁME?

Jsme certifikovaným partnerem firmy HONTER, která vyrábí pěny řady EXY SPRAY SYSTEM a dodává je na český trh déle jak 15 let. Díky podpoře od výrobce našich produktů máme možnost podílet se na vývoji, konzultovat specifikace a vhodnost druhů pěn do skladeb konstrukcí.

Díky široké škále pěn EXY SPRAY SYSTEM a naší samotné zkušenosti více jak 13 let se stříkanými pěnami, dokážeme zaizolovat cokoliv.

Zjistěte více informací o jednotlivých druzích pěn HONTER

Logo firmy Honter, výrobce stříkaných pěn

Základní rozdělení stříkaných PUR pěn od firmy HONTER je na pěny s otevřenou strukturou buněk (měkké pěny) a s uzavřenou strukturou buněk (tvrdé).

U nás je častěji používaná pěna s otevřenou strukturou buněk. Jednotlivé buňky nejsou spojené celistvou membránou a dovolují prostup vzduchu a hlavně vodních par. Jsou tedy vhodné i ke dřevu v krovu, které nijak neuzavírají.

Pěna s uzavřenou strukturou buněk představuje jedny z nejlepších tepelně izolačních parametrů na trhu napříč všemi materiály. Jedná se o tu nejlepší izolaci při nízké tloušťce izolace, které lze současně dosáhnout. Buňky jsou zde uzavřené, vlhkost jimi tedy neprojde a své uplatnění nachází právě na místech, kde vlhkost do konstrukce pouštět nechceme a to například u izolace základů okolo domu, izolace podlahy, ploché střechy nebo i stropů sklepa.

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH