KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

O Nás

Jsme malou rodinnou firmou z Jižních Čech a již více než dekádu vám pomáháme při naplnění snu o vlastním domově a komfortním bydlení. Radíme vám, jak snížit náklady na energie a to v létě i v zimě, s kondenzací vodních par u špatně provedené staré izolace, se správnou volbou skladby konstrukce a mnoho dalšího.

Když jsme před 13 lety vybírali izolační materiál, který by svými vlastnostmi obstál našim požadavkům- vynikající tepelně izolační parametry, trvanlivost materiálu, stálá vrstva, jednolitost materiálu a rychlost aplikace – jasnou volbou byla stříkaná pěnová izolace. Během výběru jsme si vyzkoušeli spoustu materiálů, které se u nás k izolování objektů využívají a pouze stříkané PUR pěny splňují všechny tyto parametry.

Vsadili jsme tedy na tento materiál, který v té době byl u nás teprve v plenkách, ale v zahraničí měl už dlouhou tradici a hledali jsme partnera, který by nám dokázal nejen dodávat pěnu, ale měl zároveň právě i zahraniční zkušenosti, vyvíjel pěny a dokázal by nám dát feedback při aplikaci pěny a zároveň ho poslouchal od nás.

Spojili jsme se tedy s firmou Honter a spolupracujeme spolu již 13. rokem, abychom vám mohli společně přinášet to nejlepší zateplení a nejvyšší komfort bydlení ve vašem domově.

Vydali jsme se cestou nejvyšší možné kvality za dostupnou cenu a nespočet spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a doporučují nás dále, nám potvrzují, že je to správná cesta.

JAN HRUŠKA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM FIRMY

Logo firmy Honter, výrobce stříkaných pěn

PRO JIŽNÍ, ZÁPADNÍ A STŘEDNÍ ČECHY

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE s.r.o.

PŘÍVOZNÍ 1054/2, HOLEŠOVICE

170 00 PRAHA 7

IČO: 06007961   DIČ: CZ06007961

NA APLIKACE VYRÁŽÍME Z NAŠEHO SKLADU VE

STRAKONICÍCH

 A APLIKACE PROVÁDÍME ZEJMÉNA V JIHOČESKÉM KRAJI, PLZEŇSKÉM KRAJI, STŘEDOČESKÉM KRAJI A V PRAZE

JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM FIRMY HONTER, KTERÁ VYRÁBÍ A DODÁVÁ

PĚNY EXY SPRAY SYSTEM SPLŇUJÍ VEŠKERÉ POŽADAVKY PRO UVEDENÍ PRODUKTU NA TRH A MÁ K TOMU POTŘEBNÉ CERTIFIKACE

OSTATNÍ CERTIFIKACE JSOU K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

NAŠE PRODUKTY JSOU SCHVÁLENY DO PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM