KONTAKTUJTE NÁS

STRAKONICE

A CELÉ JIŽNÍ, ZÁPADNÍ, STŘEDNÍ ČECHY A PRAHA

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

  O NAŠÍ FIRMĚ

  KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

  JSME MALOU RODINNOU FIRMOU Z JIŽNÍCH ČECH A JIŽ CELOU DEKÁDU VÁM POMÁHÁME PŘI NAPLNĚNÍ SNU O VLASTNÍM DOMOVĚ A KOMFORTNÍM BYDLENÍ. RADÍME VÁM SE SNÍŽENÍM NÁKLADŮ NA ENERGIE, JAK V LÉTĚ TAK ZIMĚ, S KONDENZACÍ VODY U ŠPATNĚ PROVEDENÉ STARÉ IZOLACE, SKRÁVNÉ SKLADBY KONSTRUKCE A MNOHO DALŠÍHO.

  KDYŽ JSME PŘED 13 LETY VYBÍRALI IZOLAČNÍ MATERIÁL, KTERÝ BY SVÝMI VLASTNOSTMI OBSTÁL NAŠIM POŽADAVKŮM – VYNIKAJÍCÍ TEPELNĚ-IZOLAČNÍ PARAMETRY, TRVANLIVOST MATERIÁLU, STÁLÁ VRSTVA, JEDNOLITOST MATERIÁLU A NÁROČNOST NEBO RYCHLOST APLIKACE – JASNOU VOLBOU BYLA STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE. BĚHEM VÝBĚRU JSME SI VYZKOUŠELI SPOUSTU MATERIÁLŮ, KTERÉ SE U NÁS K IZOLOVÁNÍ OBJEKTŮ VYUŽÍVAJÍ A ŽÁDNÝ Z NICH NEMĚL VLASTNOSTI, KTERÉ JSME MY OD NICH VYŽADOVALI.

  VSADILI JSME TEDY NA PUR PĚNY, KTERÉ SE U NÁS SICE TEPRVE ROZKOUKÁVALY, ALE V ZAHRANIČÍ JIŽ MĚLY DLOUHOU TRADICI A HLEDALI JSME PARTNERA, KTERÝ BY NÁM DOKÁZAL NEJEN DODÁVAT PĚNU, ALE MĚL PRÁVĚ ZAHRANIČNÍ ZKUŠENOSTI, VYVÍJEL PĚNY, DOKÁZAL BY NÁM DÁT FEEDBACK PŘI APLIKACI PĚNY A ZÁROVEŇ HO POSLOUCHAL OD NÁS.

  SPOJILI JSME SE TEDY S FIRMOU HONTER A SPOLUPRACUJEME SPOLU JIŽ 13. ROKEM, ABYCHOM VÁM MOHLI SPOLEČNĚ PŘINÁŠET TO NEJLEPŠÍ ZATEPLENÍ A TEN NEJVYŠŠÍ KOMFORT BYDLENÍ VE VAŠEM DOMOVĚ.

  VYDALI JSME SE CESTOU CO NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ KVALITY ZA DOSTUPNOU CENU A NESPOČET SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ SE K NÁM VRACIJÍ A DOPORUČUJÍ NÁS DÁLE, NÁM POTVRZUJÍ, ŽE JE TO SPRÁVNÁ CESTA.

  JAN HRUŠKA

  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  +420 737 317 529

  j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

  JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM FIRMY

  PRO JIŽNÍ, ZÁPADNÍ A STŘEDNÍ ČECHY

  RADEK HRUŠKA

  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

  +420 737 384 079

  hruska@honter.eu

  STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE s.r.o.

  PŘÍVOZNÍ 1054/2, HOLEŠOVICE

  170 00 PRAHA 7

  IČO: 06007961   DIČ: CZ06007961

  NA APLIKACE VYRÁŽÍME Z NAŠEHO SKLADU VE

  STRAKONICÍCH

   A APLIKACE PROVÁDÍME ZEJMÉNA V JIHOČESKÉM KRAJI, PLZEŇSKÉM KRAJI, STŘEDOČESKÉM KRAJI A V PRAZE

  JSME CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM FIRMY HONTER, KTERÁ VYRÁBÍ A DODÁVÁ

  PĚNY EXY SPRAY SYSTEM SPLŇUJÍ VEŠKERÉ POŽADAVKY PRO UVEDENÍ PRODUKTU NA TRH A MÁ K TOMU POTŘEBNÉ CERTIFIKACE

  OSTATNÍ CERTIFIKACE JSOU K DISPOZICI NA VYŽÁDÁNÍ

  NAŠE PRODUKTY JSOU SCHVÁLENY DO PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM