aplikace pěny Z VNĚJŠÍ STRANY STŘECHY

BĚŽNĚ POUŽÍVANÉ MATERIÁLY ZTRÁCEJÍ S VĚKEM SVOU ÚČINNOST, NĚKDY I UBÝVÁ SAMOTNÁ VRSTVA PŮVODNÍ IZOLACE, JE TEDY PO ČASE POTŘEBA TYTO ZASTARALÉ IZOLAČNÍ MATERIÁLY VYMĚNIT. vzhledem k tomu, že U HOTOVÉHO OBYTNÉHO PODKROVÍ JDE IZOLACI PROVÉST SKRZ sdk ZÁKLOP JEN VELICE SLOŽITĚ BEZ JEHO KOMPLETNÍHO ODSTRANĚNÍ, PAK JE ČASTO JEDNODUŠŠÍ A RYCHLEJŠÍ MOŽNOSTÍ ROZKRÝT STŘECHU Z VNĚJŠÍ STRANY A IZOLACI PROVÉST ODTUD.

jSME SCHOPNI ZAJISTIT rozkrYTÍ střechy z vnější strany, následnOU DEMONTÁŽ PŮVODNÍ izolace a aplikacI nové izolace, nejčastěji pěnOU EXY 09. Střechu za sebou následně zaklopíme a dům je opět během chvilky zaizolovaný S plně funkční izolací. OHLEDNĚ NEJLEPŠÍHO ZPŮSOBU VÝMĚNY IZOLACE, POSTUPU PRACÍ ATD. VÁM RÁDI PORADÍME BĚHEM SCHŮZKY NA MÍSTĚ REALIZACE.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY Z VNĚJŠÍ STRANY STŘECHY

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH