INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA,
ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ střechy Z VNĚJŠÍ STRANY

Nesprávně zateplenou střešní konstrukcí může utíkat velké množství tepla. Běžně využívané izolační materiály ztrácejí s věkem svou účinnost, někdy dokonce ubývá i samotná vrstva původní izolace, proto je tedy po čase potřeba tyto zastaralé izolační materiály vyměnit a provést nové zateplení střechy z venku.

Stříkaná PUR pěna je dnes považována za to nejlepší řešení pro tepelnou izolaci. Síla izolace je časem neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. 

Vzhledem k tomu, že u hotového obytného podkroví jde izolaci provést skrz SDK záklop jen velice složitě bez jeho kompletního odstranění, pak je často jednodušší a rychlejší možností rozkrýt střechu zvenku a provést izolaci z vnější strany mezi krokve.

Jsme schopni zajistit rozkrytí střechy z venku, vyjmout původní izolaci a poté aplikovat stříkanou izolaci, nejčastěji zde využíváme pěnu EXY 09 s otevřenou strukturou buněk. Střechu za sebou následně zaklopíme a dům je opět během chvilky zaizolovaný s plně funkční izolací, která zabrání nežádoucím únikům tepla.

Zateplení střechy z venku pěnou EXY 09

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ STŘECHY ZVENKU PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY Z VNĚJŠÍ STRANY STŘECHY

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH