PĚNA EXY 34 HFO

STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE EXY 34 HFO S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK JE NEJLEPŠÍ DOSTUPNÝ ZPŮSOB ZATEPLENÍ, POSKYTUJÍCÍ TÉMĚŘ DVOJNÁSOBNÝ TEPELNÝ ODPOR OPROTI PĚNÁM S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK. PĚNA EXY 34 HFO ZABRAŇUJE VZNIKU PLÍSNÍ, ZPEVŇUJESTAVEBNÍ KONSTRUKCI A ŘADÍ SE DO KATEGORIE STŘEDNĚ TVRDÝCH PĚN. KOMPLETNĚ VYPLNÍ VŠECHNA (I TĚŽCE DOSTUPNÁ) MÍSTA, ZAPRAŇUJE VZNIKU TEPELNÝCH MOSTŮ A VYTVÁŘÍ BEZESPÁROU IZOLAČNÍ VRSTVU.

POUŽITÍ TVRDÝCH PĚN JE ŠIROKÉ – OD IZOLOVÁNÍ ZÁKLADŮ OBJEKTŮ, PŘES PODLAHY, BALKÓNY, BETONOVÉ A PLECHOVÉ STROPY, HALY AŽ PO PLOCHÉ STŘECHY DOMŮ, BYTOVÝCH DOMŮ A ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV. NENÍ NEOBVYKLÁ ANI IZOLACE AUT, OBYTNÝCH KONTEJNERŮ, BUNĚK, AKUMULAČNÍCH NÁDRŽÍ, HOUSEBOATŮ A MNOHO DALŠÍCH.

VÝHODY PĚNOVÉ IZOLACE EXY 34 HFO

Oblast a podmínky použití: izolace ZÁKLADŮ, IZOLACE FASÁD, IZOLACE STROPU, IZOLACE PODLAH, IZOLACE STŘECH ZEVNITŘ OBJEKTU A MNOHO DALŠÍHO. Pěnu EXY 34 HFO lze aplikovat od – 6 ° C (aplikace je možná v průběhu celého roku).

IZOLACE EXY 34 HFO S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK TRVALE DRŽÍ NA ČÁSTECH NOSNÝCH KONSTRUKCÍ A PODKLADECH, KTERÉ DÍKY SVÝM VLASTNOSTEM ZPEVNÍ AŽ TROJNÁSOBNĚ A ZÁROVEŇ MINIMALIZUJE TEPELNÉ ZTRÁTY. MNOHONÁSOBNĚ ZVYŠUJE ÚSPORU ENERGIE A VYTVÁŘÍ STABILNĚJŠÍ VNITŘNÍ KLIMA DOMOVA. POKUD JE PĚNA APLIKOVÁNA NA ZÁKLADY A PODLAHY STAVEB, VYTVÁŘÍ BEZESPÁROU VODOTĚSNOU ZÁBRANU, DOKONALE IZOLUJÍCÍ STAVBU PROTI PRŮSAKU VODY DO ZÁKLADŮ.

Stříkaná pěnová izolace EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk patří mezi nejúčinnější dostupné materiály na ZATEPLENÍ DOMU disponující vynikající hodnotou součinitele tepelné vodivosti 0,027 W/m.K. Hustota stříkané izolační pěny EXY 34 HFO je přibližně 34 Kg/m3. Uzavřená struktura PĚNOVÉ IZOLACE sestává z milionů miniaturních uzavřených buněk, což vede k vysoce efektivním izolačním vlastnostem této izolace. Stříkaná pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk zajišťuje vysoce efektivní tepelnou a vzduchovou barieru, vynikající odolnost vůči vodě a chemickým látkám. Další nespornou výhodou uzavřené struktury je její tuhost a pevnost.

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

JAK TO FUNGUJE?

Izolace EXY 34 HFO se aplikuje stříkáním směsi, která během několika sekund  50 krát zvětšuje svůj objem. Tímto způsobem dokonale zaplní každou prasklinu a štěrbinu. Její výhodou je dokonalá a trvalá přilnavost ke každé stavební konstrukci.Dokonale utěsní plášť budovy, nesmršťuje se, neprohýbá, „nesedá si“ a zůstává neporušená po celou dobu životnosti budovy, kterou zpevňuje. Po několika minutách je pěna zcela vytvrzena a připravena k nanášení dalších vrstev – zdiva, betonu, anhydridové vrstvy při použití v podlahách, sádrokartonu nebo nátěrů, čímž urychluje celý stavební proces.

Po aplikaci je pěnová izolace zdravotně nezávadná a neuvolňují se z ní žádné toxické látky! Stříkaná pěnová izolace EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk je vhodná zejména pro izolaci jak interiéru tak exteriéru díky vynikajícím izolačním vlastnostem. Pěna EXY 34 HFO je izolace s uzavřenou strukturou buněk aplikovaná nástřikem od 5cm nevyžadujícím parozábranu! Stříkaná pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk generuje významné energetické úspory, je šetrná k životnímu prostředí.

MOŽNOSTI PĚN S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ TVRDOU PĚNOU V NAŠEM PORTFOLIU JE PĚNA EXY 34 HFO A OBVYKLOU TLOUŠŤKOU IZOLACE TOUTO PĚNOU BÝVÁ 8cm AŽ 10cm. A JIŽ PŘI TAKTO NÍZKÉ VRSTVĚ DOSAHUJEME SKVĚLÝCH ÚSPOR NA ENERGIÍCH. POUŽITÍ TVRDÝCH PĚN JE ŠIROKÉ – OD ZÁKLADŮ OBJEKTŮ, PŘES PODLAHY, BALKÓNY, BETONOVÉ A PLECHOVÉ STROPY, HALY AŽ PO PLOCHÉ STŘECHY DOMŮ, BYTOVÝCH DOMŮ A ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV. NENÍ NEOBVYKLÁ ANI IZOLACE AUT, OBYTNÝCH KONTEJNERŮ, BUNĚK, AKUMULAČNÍCH NÁDRŽÍ, HOUSEBOATŮ A MNOHO DALŠÍCH.

DALŠÍMI PĚNAMI S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK JSOU EXY 45 A EXY 60. TY JSOU URČENÉ PŘÍMO NA IZOLACI POCHOZÍCH PLOCHÝCH STŘECH, PROTOŽE SVOU TVRDOSTÍ DOKÁŽÍ DOBŘE ODOLÁVAT ZATÍŽENÍ, KTERÉ MŮŽE BÝT NA STŘECHÁCH KLADENO VŮČI IZOLACI. PO APLIKACI PĚN NA PLOCHÉ STŘECHY A OBECNĚ TAM, KDE NA NĚ SVÍTÍ PŘÍMÉ SLUNCE, MUSÍ BÝT PĚNA CHRÁNĚNA PŘED UV ZÁŘENÍM OCHRANNÝM SILIKONOVÝM NÁTĚREM. PŘI UDRŽOVÁNÍ A OBNOVOVÁNÍ TOHOTO OCHRANNÉHO NÁTĚRU JE PAK ŽIVOTNOST TAKOVÉ IZOLACE PRAKTICKY NEOMEZENÁ.

TVRDÉ PĚNY JSOU STÁLE VÍCE A VÍCE VYUŽÍVANÝM MATERIÁLEM V PRŮMYSLU, KDE JSOU NAPŘÍKLAD POUŽÍVÁNY JAKO IZOLACE DO LEDNIC A MRAZÁKŮ, HORKOVODNÍHO POTRUBÍ, SENDVIČOVÝCH PANELŮ PŘI STAVBĚ HALOVÝCH OBJEKTŮ A MNOHO DALŠÍHO. MÁLOKTERÝ MATERIÁL NA TRHU NABÍZÍ TAK SKVĚLÉ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI PŘI NÍZKÉ TLOUŠŤCE JAKO TVRDÉ PUR PĚNY.

ZA URČITÝCH PODMÍNEK LZE TVRDOU PĚNU APLIKOVAT I KE DŘEVU, ZÁLEŽÍ ALE NA SKLADBĚ KONSTRUKCE A VYSCHLOSTI DŘEVA. pROTO SI PROSÍM S VOLBOU VHODNÉHO MATERÁLU NECHTE PORADIT OD PROFESIONÁLŮ A NAPIŠTE NÁM PŘES NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ