DŘEVOSTAVBY

OBVODOVÉ ZDI DŘEVOSTAVEB JSOU NEJČASTĚJI ÚTLÉ KONSTRUKCE, KDE PROSTORU PRO IZOLACI NENÍ MNOHO A BĚŽNÉ IZOLAČNÍ MATERIÁLY NA KVALITNÍ ZAIZOLOVÁNÍ TAKOVÉ KONSTRUKCE PODLE DNEŠNÍCH NÁROKŮ JIŽ NESTAČÍ.

VYUŽÍT SE NA IZOLACI DAJÍ OBY ZÁKLADNÍ DRUHY PĚN – MĚKKÁ I TVRDÁ, V ZÁVISLOSTI NA POŽADAVCÍCH NA PARAMETRY ZAIZOLOVÁNÍ PAK VOLÍME KTERÝ DRUH BY BYL PRO ZÁKAZNÍKA VHODNĚJŠÍ.

IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM ČASTO VYUŽÍVANÝM V ZAHRANIČÍ JE ZAIZOLOVÁNÍ KONSTRUKCE DŘEVOSTAVBY TVRDOU PĚNOU EXY 34 HFO. PŘI STEJNĚ ÚTLÉ KONSTRUKCI STĚNY DOKÁŽE TVRDÁ PĚNA VYTVOŘIT AŽ 3,5X LEPŠÍ IZOLACI A ELIMINUJE TAK HROZBU NAVLHÁVÁNÍ IZOLACE A TVROBY PLÍSNÍ PŘI NEDOSTATEČNÉ IZOLACI. s PŘÍPRAVOU KONSTRUKCE, POSTUPEM PRACÍ A VHODNÝM ČASEM PRO IZOLACI KONSTRUKCE VÁM RÁDI PORADÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ NA MÍSTĚ REALIZACE.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY DO DŘEVOSTAVBY

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH