INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ DŘEVOSTAVBY

Obvodové zdi dřevostaveb jsou nejčastěji útlé konstrukce, kde prostoru pro izolaci není mnoho a běžné izolační materiály na kvalitní zaizolování takové konstrukce podle dnešních nároků již nestačí.

Využít se na izolaci dají oba základní druhy pěn – měkká i tvrdá. V závislosti na požadavcích na parametry zaizolování pak volíme, který druh by byl pro zákazníka nejvhodnější.

Ideálním řešením často využívaným v zahraničí je zaizolování konstrukce dřevostavby tvrdou pěnou EXY 34 HFO. Při stejně útlé konstrukci stěny dokáže tvrdá pěna vytvořit až 3,5x lepší izolaci a eliminuje tak hrozbu navlhnutí izolace a tvorby plísní při nedostatečné izolaci.

S přípravou konstrukce, postupem prací a vhodným časem pro izolaci konstrukce vám rádi poradíme při osobní návštěvě na místě realizace.

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ DŘEVOSTAVBY PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY DO DŘEVOSTAVBY

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH