INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA,
ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

IZOLACE ZÁKLADŮ

Hydroizolaci základů lze vytvořit pomocí tvrdé pěny EXY 34 HFO. K povrchu nástřiku je potřeba mít k dispozici vzdálenost alespoň 1m a část pěny nad povrchem musí být ošetřena proti UV záření.

Jedná se o nejlepší izolaci při nízké síle a zároveň hydroizolaci na trhu. S podrobnostmi nástřiku a ochraně proti UV záření vám rádi poradíme.

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

PROČ ZVOLIT IZOLACI ZÁKLADŮ PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY NA ZÁKLADY

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH