INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ STROPU

Stropy zejména ty ze železobetonu nebo plechu jsou často oříškem pro správné zaizolování. Svou parotěsností totiž tvoří „parozábranu“ a tedy i problémy se zadržování vlhkosti v izolaci.

Nejjistějším řešením je pěna EXY 34 HFO s uzavřenou strukturou buněk, která vytvoří tepelnou izolaci a zároveň nepustí vlhkost do sebe, čímž zamezí střídání teplot na povrchu stropu a tím i kondenzaci vlhkosti na povrchu.

S vhodností pěn, silou izolace a přípravami před nástřikem vám rádi poradíme při osobní návštěvě na místě realizace.

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ STROPU PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH