aplikace pěny NA STROPY

STROPY ZEJMÉNA Z ŽELEZOBETNU NEBO PLECHU JSOU ČASTO OŘÍŠKEM PRO SPRÁVNÉ ZAIZOLOVÁNÍ. sVOU NEPAROPROPUSTNOSTÍ TOTIŽ TVOŘÍ „PAROZÁBRANU“ A TEDY I PROBLÉMY S KONDENZACÍ VLHKOSTI V IZOLACI POD NIMI.

NEJJISTĚJŠÍM ŘEŠENÍM JE PĚNA EXY 34 HFO S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK, KTERÁ VYTVOŘÍ TEPELNOU IZOLACI A ZÁROVEŇ NEPUSTÍ VLHKOST DO SEBE, ČÍMŽ ZAMEZÍ STŘÍDÁNÍ TEPLOT NA POVRCHU STROPU A TÍM I KONDENZACI VLHKOSTI NA POVRCHU. s VHODNOSTÍ PĚN, SÍLOU IZOLACE A PŘÍPRAVAMI PŘED NÁSTŘIKEM VÁM RÁDI PORADÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ NA MÍSTĚ REALIZACE.

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH