aplikace pěny NA PODLAHU

ČASTO OPOMÍJENOU VARIANTOU ZAIZOLOVÁNÍ PODLAHY JE TVRDÁ PĚNA EXY 34 HFO S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK. SVÝMI VLASTNOSTMI DOKÁŽE NAHRADIT NĚKOLIK VRSTEV KONSTRUKCE NAJEDNOU (HYDROIZOLACE, TEPELNÁ IZOLACE, FOLIE POD BETON A U REKONSTRUKCÍ STARŠÍCH DOMU I PODKLADNÍ BETON) A ZÁROVEŇ TEPELNÝMI VLASTNOSTMI SNÍŽÍ KONSTRUKČNÍ VÝŠKU PODLAHY, PROTOŽE JÍ STAČÍ POUZE 5 AŽ 8CM.

JAK PŘIPRAVIT PODKLAD A CO JE POTŘEBA PŘED NÁSTŘIKEM PŘIPRAVIT VÁM RÁDI PORADÍME BĚHEM NAŠÍ OSOBNÍ SCHŮZKY NA MÍSTĚ REALIZACE.

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH