aplikace pěny NA STROP BUNGALOVU

POPULÁRNÍ TYP RODINNÉHO DOMU DNEŠKA VYŽADUJE TAKÉ KVALITNÍ ZATEPLENÍ STROPU, ABY SE MINIMALIZOVALY ÚNIKY DRAHÉHO TEPLA SKRZ KONSTRUKCI. DOPORUČOVANOU PĚNOU PRO TENTO TYP STAVEB JE MĚKKÁ PĚNA EXY 09 S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK.

PROBLÉMEM PRO APLIKACI NEJSOU ANI SLOŽITÉ KROVY Z PŘÍHRADOVÝCH VAZNÍKŮ. JAK STAVBU PŘIPRAVIT, CO JE POTŘEBA PŘED NÁSTŘIKEM UDĚLAT A JAKÁ SÍLA IZOLACE PRO VÁS BUDE NEJLEPŠÍ VÁM RÁDI PORADÍME PŘI OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ NA MÍSTĚ REALIZACE.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY NA STROP BUNGALOVU

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH