aplikace pěny do AUTOMOBILU

IZOLACE AUTOMOBILŮ NENÍ TAK ČASTÁ, ALE PRO NĚKOHO, KDO VYUŽÍVÁ VŮZ K PODNIKÁNÍ A POTŘEBUJE ZARUČIT V NÁKLADNÍM PROSTORU STÁLÉ TEPLOTY, PAK JE IZOLACE PĚNOU EXY 34 HFO NEJLEPŠÍ VOLBOU. VOZY PAK JSOU VÍCEMÉNĚ JEDNOÚČELOVÉ A TO ZEJMÉNA K PODNIKÁNÍ.

DALŠÍM DŮVODEM IZOLACE AUTOMOBILU MŮŽE BÝT PŘESTAVBA DODÁVKY NA OBYTNÝ VŮZ. I V TOMTO OHLEDU MŮŽE BÝT TVRDÁ PĚNA SKVĚLOU VOLBOU PRO CO NEJLEPŠÍ IZOLACI PŘI MINMÁLNÍ SÍLE IZOLACE

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH