PLOCHÉ STŘECHY

HYDROIZOLACI A ZATEPLENÍ ZÁROVEŇ DOKÁŽE VYTVOŘIT PĚNA EXY 45 URČENÁ PŘEDEVŠÍM NA PLOCHÉ STŘECHY. OPROTI PĚNĚ EXY 34 HFO MÁ VYŠŠÍ ODOLNOST V TLAKU, TEDY LÉPE ODOLÁVÁ POVĚTRNOSTNÍM PODMÍNKÁM NA PLOCHÝCH STŘECHÁCH. JAKO OCHRANU PŘED UV ZÁŘENÍM JE POTŘEBA POVRCH PĚNY OPATŘIT SILIKONOVÝM NÁTĚREM EXY FLEX. PODLE SÍLY NANESENÉ VRSTVY DOKÁŽEME ZARUČIT AŽ 20 LET BEZPROBLÉMOVÉHO FUNGOVÁNÍ NÁTĚRU.

PO UPLYNUTÍ ZÁRUČNÍ DOBY JE POTŘEBA NÁTĚR POUZE OBNOVIT A PĚNA TAK PŘI SPRÁVNÉ UDRŽBĚ SVRCHNÍ VRSTVY MÁ PRAKTICKY NEOMEZENOU ŽIVOTNOST. s PŘÍPRAVOU POVRCHU, NUTNOSTÍ ZAKRÝVÁNÍ OKOLNÍCH OBJEKTŮ NEBO ZVOLENÍM SÍLY IZOLACE VÁM RÁDI PORADÍME PŘI NÁVŠTĚVĚ MÍSTA REALIZACE.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY NA PLOCHOU STŘECHU

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH