INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA,
ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY

Hydroizolaci a tepelnou izolaci střechy zároveň dokáže vytvořit pěna EXY 45 určená především na ploché střechy. Oproti pěně EXY 34 HFO má vyšší odolnost v tlaku, tedy lépe odolává povětrnostním podmínkám na plochých střechách.

Jako ochranu před UV zářením je potřeba povrch pěny opatřit silikonovým nátěrem EXY FLEX. Podle síly nanesené vrstvy UV nátěru dokážeme zaručit až 20 let bezproblémového fungování nátěru.

Po uplynutí záruční doby je potřeba nátěr pouze obnovit a pěna má tak při správné údržbě svrchní vrstvy prakticky neomezenou životnost. Se správnou přípravou povrchu nebo zvolením síly izolace vám rádi poradíme při návštěvě místa realizace.

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení. 

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA ZATEPLENÍ PLOCHÉ STŘECHY

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH