aplikace pěny do podkroví

PODKROVÍ JE MÍSTO, KDE JSOU OBYTNÉ MÍSTNOSTI PŘÍMO V KONTAKTU SE STŘEŠNÍ KONSTRUKCÍ A KDE JE ZPRAVIDLA PROVEDENÁ VESTAVBA DO KONSTRUKCE KROVU. TO S SEBOU ČASTO NESE VYŠŠÍ NÁROKY NA ZATEPLENÍ A JE POTŘEBA NA IZOLACI V TOMTO MÍSTĚ KLÁST DŮRAZ JAK KVŮLI ZIMNÍMU OBDOBÍ, ALE HLAVNĚ KVŮLI LETNÍM HORKŮM.

BĚŽNÉ IZOLACE ALE PROTI VYSOKÝM LETNÍM TEPLOTÁM BOJUJÍ VELMI ŠPATNĚ A VÝSLEDKEM JSOU ČASTO KONSTRUKCE O SÍLE 40CM A VÍCE, KTERÉ VÝRAZNĚ ZASAHUJÍ DO OBYTNÉHO PROSTORU A SNIŽUJÍ JEHO VYUŽITELNOST.

PROTO JE V TOMTO PROSTORU ČASTO BOJ MEZI TÍM, JAK CO NEJLÉPE A NEÚČINNĚJI ZATEPLIT PODKROVÍ, ALE ZBYTEČNĚ NEZVĚTŠOVAT SKLADBU STŘEŠNÍ KONSTRUKCE A TÍM NEZMENŠOVAT OBYTNÝ PROSTOR, PROTOŽE ČASTO JE SÁM O SOBĚ POMĚRNĚ MALÝ, HLAVNĚ U VESTAVEB DO STARŠÍCH KROVŮ.

PROTO SE PUR PĚNA STALA PREFEROVANÝM TYPEM IZOLACE POSLEDNÍCH LET. TÍM ŽE, PĚNA ZATEPLÍ KONSTRUKCI V JEDNÉ SOUVISLÉ VRSTVĚ A BEZ ZBYTEČNÝCH SPOJŮ (TEPELNÝCH MOSTŮ) DOKÁŽE PŘI NÍZKÉ TLOUŠŤCE VYTVOŘIT DOSTATEČNĚ KVALITNÍ IZOLACI A NEJEN, ŽE ŠETŘÍ PENÍZE V ZIMĚ, ALE HLAVNĚ UDRŽÍ HORKO V PARNÉM LÉTĚ MIMO PODKROVÍ (OBYTNOU MÍSTNOST) A VYTVÁŘÍ TÍM VYSOKÝ KOMFORT BYDLENÍ.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY DO PODKROVÍ

S našimi pěnami dokážeme zaizolovat celý dům a jednotlivé aplikace se od sebe liší natolik, že nejsme schopni vyčíslit přesnou cenu za m2 bez jakýchkoliv dalších informací. Každá stavba je unikát a v závislosti na zvolené pěně, síle izolace, skladbě konstrukce, přístupu a mnoha dalšího se mění i cena. Proto preferujeme, když se na místo může podívat náš technik, zhodnotit vhodnost pěny ke skladbě konstrukce, probrat potřebné přípravy, přeměřit si místo aplikace a získat informace, které jsou pro určení ceny zásadní. Proto prosím využijte možnosti osobní návštěvy technika ZDARMA a ozvěte se nám po telefonu nebo přes náš poptávkový formulář. Veškeré konzultace a návštěvy technika jsou zdarma a nezávazné.

PRO KONZULTACI ZDARMA VYUŽIJTE NÁŠ RYCHLÝ KONTAKT

+420 737 317 529

NEBO VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH