INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

ZATEPLENÍ podkroví

Podkroví je místo, kde jsou obytné místnosti přímo v kontaktu se střešní konstrukcí a kde je zpravidla provedená vestavba do konstrukce krovu. To s sebou často nese vyšší nároky na zateplení a je potřeba na izolaci v tomto místě klást důraz jak kvůli zimnímu období, ale hlavně také kvůli letním horkům. 

Běžné izolace proti vysokým letním teplotám bojují velmi špatně a výsledkem jsou často konstrukce o síle 40 cm a více, které výrazně zasahují do obytného prostoru a snižují jeho využitelnost.

V tomto místě je často boj mezi tím, jak co nejlépe a nejúčinněji zateplit podkroví, ale zbytečně nezvětšovat skladbu střešní konstrukce a tím nezmenšovat obytný prostor, protože často je sám o sobě poměrně malý. Hlavně u vestaveb do starších krovů.

Proto se stříkaná izolace stala preferovaným typem zateplení podkroví posledních let. Tím, že stříkaná pěna zateplí konstrukci v jedné souvislé vrstvě a bez zbytečných spojů (nevznikají tím tepelné mosty), dokáže i při nízké tloušťce izolace dostatečně a kvalitně zateplit vaše podkroví.

Se stříkanou izolací zamezíte přehřívání vašeho podkroví a správné zateplení vám zároveň ušetří náklady na vytápění a zvýší komfort vašeho domova. Zateplení podkroví PUR pěnou je ta správná volba.

Dodatečné zateplení podkroví stříkanou pěnou lze v určitých případech aplikovat. Je ale důležitá konzultace s naších technikem, aby posoudil, zda je to možné vzhledem ke stávající izolaci.

Zateplení podkroví stříkanou PUR pěnou EXY 09

INVESTUJTE CHYTŘE DO VAŠEHO DOMOVA, ZATEPLENÍ STŘÍKANOU IZOLACÍ JE NA CELÝ ŽIVOT

UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE

Prohlédněte si, jak náš zkušený aplikátor jednoduše a rychle aplikuje stříkanou PUR pěnu EXY 09 mezi krokve střechy v podkroví rodinného domu.

Stříkaná pěna je zdravotně naprosto nezávadná a má skvělé izolační vlastnosti. Spolehlivě zabrání nežádoucím únikům tepla z vašeho domova.

Zateplení podkroví vám ušetří náklady na energie a zvýší komfort domova. Kontaktujte nás pro nezávaznou cenovou nabídku.

PROČ ZVOLIT ZATEPLENÍ PODKROVÍ PUR PĚNOU?

Mezi hlavní výhody stříkané pěnové izolace se rozhodně řadí rychlost aplikace – průměrný rodinný dům jsme schopni zaizolovat za 1 den. Další výhodou je 100% vyplnění veškerých prostorů a tím dosažení dokonalé tepelné izolace.

S tím pak souvisí, že si můžete dovolit snížit vrstvu stříkané PUR pěny a stále dosáhnout stejných tepelně izolačních vlastností jako s jinými druhy zateplení.

Síla izolace je následně neměnná a její trvanlivost je závislá čistě na životnosti samotné stavby. Díky její tvarové stálosti také eliminuje spoustu míst a příležitostí pro vznik plísní v podkrovních bytech či domech. Zejména střešní okna jsou na toto náchylná s přibývajícím časem a ubývajícím množstvím jiných izolací v těchto místech.

Zateplení pěnou lze aplikovat celoročně, proto nás neváhejte kontaktovat i přes zimní období.

UKÁZKA APLIKACE PĚNY DO PODKROVÍ

KONZULTACE ZDARMA

Kontaktujte nás a sjednejte si návštěvu technikem, který by se mohl na místo realizace podívat, probral s vámi možnosti pěn, parametry, které od izolace očekáváte a samozřejmě s vámi prošel stavbu a předem vám vysvětlil co by bylo v případě vašeho zájmu o aplikaci potřeba před nástřikem připravit. Návštěva technika je zdarma a cenová nabídka je nezávazná. 

+420 737 317 529

j.hruska@strikana-penova-izolace.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. 

Ochrana osobních údajů a cookies

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH